MİNİK KALPLER YARARINA BİRARAYA GELDİLER!

Minik Kalplerle El Ele Derneği için Çırağan'da sahne alan ve 750 bin TL gelir toplayan Tarkan'ı Ferhat Göçer, Tülin Şahin ve Burak Kut yalnız bırakmadı.

Magazin

MİNİK KALPLER YARARINA BİRARAYA GELDİLER! Ünlü isimler minik kalpler yararına bir araya geldi, gecede 750 bin TL gelir elde edildi. Ayakligazete.com'un haberine göre, Minik Kalplerle El Ele Derneği (Mika-Der) tarafından, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı yuva ve yetiştirme yurtlarında yaşamak zorunda olan çocukların yaşam koşullarını iyileştirmek için Çırağan Kempinski Balo Salonu'nda, Tarkan'ın sahne aldığı özel bir yardım balosu düzenlendi.

Geçtiğimiz yıl aynı etkinlik kapsamında sahne alan Ferhat Göçer, bu yıl bayrağı devralan Tarkan'a övgüler yağdırdı. Geceye sevgilisi Ömür Gedik'le el ele katılan Ferhat Göçer, yıllardır Ajda Pekkan, Özcan Deniz, Emel Sayın, Edip Akbayram gibi isimlerle derneğin amaçları için özel gecelerde bir araya geldiklerini vurguladı.

Bu gecede Tarkan'ın sahne almasını büyük bir incelik olarak değerlendiren Ferhat Göçer, "Tarkan'ın minik kalplerin yanında olduğunu onlara hissettirdiği için özel bir yüreği olduğunu düşünüyorum. Türkiye'nin en seçkin sanatçılarından biri" sözleriyle sanatçıyı övdü. Gecceye Tülin Şahin ve eşi Mehmet Özer, Burak Kut ve sevgilisi Cansen Yeni de katılarak minik kalplere destek verdi.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: