MİNİK SERÇE YALISINI SATIYOR!

'Oğlum' deyip sevdiği Cano adlı köpeğini kaybeden Sezen Aksu'nun acısına zaman çare olmadı. Minik Serçe, Cano'nun anılarıyla dolu Kanlıca'daki yalısını satıyor.

Magazin

MİNİK SERÇE YALISINI SATIYOR! Sezen Aksu'nun üzüntüsüne zaman da çare olmadı! Geçtiğimiz ay Cano isimli köpeğini kaybeden Minik Serçe, günlerce evine kapanmış hatta bazı konserlerini bile 'Oğlum öldü' diyerek iptal etmişti.

Datça'da kafa dinledi
Soluğu Datça'da alıp üzüntüsünü hafifletmeye çalışan Sezen Aksu, bunu bir türlü başaramadı. Her geçen gün acısı daha da artan Minik Serçe'nin üzüntüsü Kanlıca'daki o çok sevdiği yalısına gelince daha da katlandı. Çünkü Sezen'in arkadaşlarını ağırladığı, sabahlara kadar oturup unutulmaz şarkılarını yaptığı yalısının her yanında Cano'nun izleri vardı.

Ücreti saklıyor
Cano aklına geldiği her an gözyaşlarına boğulan Minik Serçe, çareyi çok sevdiği yalısını satışa çıkarmakta buldu. 'Yalını çok seviyorsun, satma' uyarılarına kulak tıkayan Sezen Aksu'nun yakın çevresine; 'Bu evin her yerinde Cano'ya ait bir iz var. Burada oturduğum sürece üzüntüm bitmeyecek' dediği konuşuluyor. Sezen Aksu, Kanlıca'daki meşhur yalısına istediği ücreti ise sır gibi saklıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: