MİNKA KELLY'DEN ERKEKLERE ÖZEL

Onu sinemayada uyarlanan gençlik dizisi Friday Night Lights dizisinden tanıyorsunuz. Minka Kelly erkekler hakkında çarpıcı tüyolar verdi.

Magazin

MİNKA KELLY'DEN ERKEKLERE ÖZEL Esmer güzel Minka bir cerrah öğrencisi olarak beyin ameliyatları, teşhisler ve tahliller yapmak dışında oyunculuğun ikinci planda olduğunu belirtiyor.


Minka Kelly erkekler hakkında da biraz sır verdi! Peki ne dedi?

Minka gibi bir kıza peşinden koşturmak için bir erkeğin kendi tutkularının olması gerektiğini söylüyor. "Bir erkeğin özel tutkuları olacak, kadın için bu çok ilgi çekici" Flört etmeyi sevmiyorum. Bu durum garip ve inanılır değil gibi gözüksede, eğer birisi benle çıkmak istiyorsa sorar ve bende istiyorsam takılırız.


Minka'nın tüyoları

-Benden daha çok iş görmeli. "Bir erkek pratik ve eli işe yatkın olmalı. Bir işi yapmak için başka birini kiralayan biri olmamalı"

-Biraz susmalı. "Birçok erkek nasıl dinleyeceğini bilmiyor. Sürekli konuşuyorlar. Bu yüzdende kendimi tanıtamıyorum. "

-Gözlerinin içine bak. "Bence güven çok önemli. Düşüncelerinizi açıkca söylemekten çekinmeyin. Gerçek bir dostu sahte bir aşığa tercih ederim"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: