Minyon kadınlar için 3 altın giyim kuralı!

Kıyafet tercihlerinizde dikkat etmeniz gereken noktaları bildiğiniz sürece kendiniz şık alımlı zayıf veya kusurlarınızı kapatabilirsiniz.

Kadın

Minyon kadınlar için 3 altın giyim kuralı! Giyimde ufak detayları bilip uyguladığınız sürece kusurlarınızı gizleyebilirsiniz. Böylece basit parçalarla şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İşte özellikle bu konudan son zamanlarda muzdarip olan minyon kadınlar için yapılı ve uzun boylu görünmek için dikkat edilmesi gerek noktalar...


HER ZAMAN KEMER TAKIN

Üzerinizdeki kıyafetleri ikiye bölmesi için her daim kemer kullanmaya önem vermelisiniz. Kemer minyon kadınların heybetli bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır.

MİNİ ETEK VE SİVRİ BURUN BOY İKİLİSİ

Minyon kadınlar, sivri burun topuklu ayakkabı ve mini etek ikilisiyle olduğundan daha uzun gözükmetedir.dan daha uzun görünebilirsiniz!

FİT KESİM PANTOLONLAR

Son zamanların trendi bilekten kesilmiş pantolonlar çok beğenilse de minyon kadınların dikkat etmesi gerekiyor. Seçecekleri bilekten kesilmiş pantolonların yüksek bel olmasına önem gösterilmelidir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: