Mira ve Yaman'dan tehlikeli oyunlar...

Mira’yı Orkun’la görmek, Yaman’ın henüz iyileşmeyen yaralarının daha da derinleşmesine neden olur.

Magazin

Mira ve Yaman'dan tehlikeli oyunlar... Yaman’ın verdiği tepki Mira tarafından aralarındaki her şeyi bittiğine dair açık bir mesaj olarak algılanır, Mira yine de gerçekleri açıklamak için Yaman’a yanaşmaya çalışsa da, onu Elif’le görmek farklı davranmasına yol açacaktır. Elif Yaman’ın aşk acısı çektiğini öğrendiğinde, kendini korumak için içine kapanacaktır. Çünkü Yaman’ı tanıdıkça O’nun, hiç de ilk anda düşündüğü gibi biri olmadığını görmeye başlar.

Medcezir rekor kırdı!

Tutulmamak için çaba sarf ederken, Yaman da Elif’i daha yakından tanımak istemektedir.. Yaman Mira’yı hayatından çıkardığını ispat etmek için Elif’e daha da yaklaşacaktır. Yaman Mira yüzünden, Mert Eylül yüzünden mutsuzdur. Bu duruma bir çare bulmak Sedef’le Gamze’ye düşer. Öte yandan Mira’nın bir an önce Orkun’dan uzaklaşmasını ve tekrar Yaman’a dönmesini isteyen Hale bir planın fitilini ateşler. En yakın arkadaşlar, Yaman ve Mira’ya eski günlerini hatırlatacak planı uygulamaya koyulurlar.

Medcezir olgunlaşma evresinde!

Aynı günlerde, Sude Deniz’in Sinan’la ilgili bilgilere ulaşmasına engel olmaya çalışırken Asım’ın yanlış fikirler edinmesine neden olur. Asım hem iş hayatında hem de özel hayatında darbe yememek için tekrar kontrolü ele geçirmeye karar verir. Kenan’ın yarattığı rüzgar Tozludere’nin tozunu bir kez daha Yaman’a savurur. 19 Eylül Cuma Günü Saat 20:30'da Star'da...

Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: