MIRANDA KERR'İN GÜZELLİK FORMÜLÜ!

Avustralyalı model Miranda Kerr, Sunday Times gazetesinin Style ekine kapak oldu. Oğlu Flynn’in hayatını değiştirdiğini söyleyen Kerr, her sabah çakra egzersizi yapıyor. Kerr, formunu nasıl koruyor?

Magazin

MIRANDA KERR'İN GÜZELLİK FORMÜLÜ! Miranda Kerr bugün podyumların en gözde mankenlerinin başında geliyor. Peki formlarını nasıl koruyorlar? Ünlü model yürüyüş ve koşuyu eğlenceli bir aktiviteye dönüştürmenin yolunu bulmuş.

“Tam anlamıyla esnediği-nizden emin olmalısınız. Sabahları çakra egzersizlerinden büyük keyif alırım. Egzersiz öncesi ve sonrasında esneme çok önemlidir. Böylece vücudunuzu hazırlar ve doğru hareket etmesini sağlarsınız.”

“Vaktim olduğunda genellikle yürüyüşü tercih ederim, dolayısıyla ayakkabının hafifliği ve rahatlığı benim için çok önemlidir.”

“Antrenmanınıza eşlik eden harika bir müzik olduğundan emin olun! Farklı müzik türleri antrenmanınıza devam etmenize ve motive olmanıza yardımcı olur.”

Fotoğraflar için tıklayınız...

Fotoğraflar için tıklayınız...

Video için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: