MİRAS İNGİLİZLER'İ KIZDIRDI!

Yapımcılığını GDYFilm adına Kaan Girgin’in üstlendiği ‘MİRAS’ filmi İngilizler'i çok kızdırdı. Filmin internet sitesinin İngiltere üzerinden hack edildiği ortaya çıktı..

Magazin

MİRAS İNGİLİZLER'İ KIZDIRDI! 14 Mart 2008 sinemalar da gösterime girecek olan 'Miras' filmi Osmanlı İmparatorluğu'nun en uzun süre saltanat süren padişahlarından II. Abdülhamid'in Musul ve Kerkük'te kendine ait topraklarıyla ilgili şimdiye kadar gizli kalmış bilinmeyen bir çok gerçeği günümüzde ortaya çıkarıyor. Bu filmin çekildiğini öğrenen İngilizler, tarihi gerçeklerden öylesine ürkmüş olmalılar ki, henüz film çekim aşamasındayken, filmin tanıtımı için hazırlanmış olan www.mirassinema.com sitesini bugün hacklediler..

Filmin yapımcıları tarafından yapılan araştırmada sitenin İngiltere üzerinden hack edildiği anlaşıldı.
Çekimleri halen devam eden filmde Hintli, Kanadalı, Türk ve İngiliz oyuncular başrolü paylaşıyorlar. Bugüne kadar yapılan aksiyon filmleri arasında konusu ve çok özel film efektleriyle de dikkatleri üzerine çeken 'Miras' vizyona girmeden gündemin en çok konuşulan filmi oldu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: