Miray Daner ile Boran Kuzum aşkının nasıl başladığı ortaya çıktı!

Miray Daner'in Boran Kuzum'la aşk yaşadığına dair haberler magazin basınında yer almıştı. Bu aşkla ilgili yeni iddialar ortaya çıktı.

Magazin

Miray Daner ile Boran Kuzum aşkının nasıl başladığı ortaya çıktı! Kubilay Aka ile olan ilişkisi bir kaç ay önce biten Miray Daner'in Boran Kuzum'la aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti. İkili, Vatanım Sensin dizisinde iki aşığa hayat vermişti. Posta gazetesinden Eylem İpek Şafak 3’lü arasında yaşananları köşesinde yazdı.

Miray Daner ve Boran Kuzum geri dönüyor!

Miray Daner ve Boran Kuzum geri dönüyor!Şafak’ın belirttiğine göre Boran Kuzum, Kubilay Aka’dan ayrıldıktan sonra Miray Daner’e dostça destek olmak adına adımlar attı. Her gün de Miray Daner’e çiçekler yollayarak kalbini kazandı. Bu dostluk adımları zamanla duygusal bir yakınlığa ve sonrasında da aşka dönüştü.İkilinin aşkının da böyle bir süreç sonrasında başladığı belirtiliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: