Miray Daner ile Kubilay Aka ayrıldı! Haberi böyle duyurdu!

Kubilay Aka ile Miray Daner’in 2.5 yıllık aşkı bitti. Kubilay Aka ayrılık haberini Instagram’dan yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Aka'nın ayrılık mesajı oldu oldu.

Magazin

Miray Daner ile Kubilay Aka ayrıldı! Haberi böyle duyurdu! 2,5 yıldır birlikte olan Kubilay Aka-Miray Daner çiftinden üzücü bir haber geldi. Kubilay Aka sosyal medyadan yaptığı paylaşımla ayrıldıklarını duyurdu. 'Çukur'un Celasun'u ayrılık mesajıyla adeta sosyal medyayı salladı. Oyuncunun, "Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım." sözleri dikkat çekti.

Ünlü oyuncu ayrılık mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da... Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi. İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım."

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: