Miray Daner ile Kubilay Aka barıştı mı?

Miray Daner ile Kubilay Aka ayrılığa daha fazla dayanamadı. İkili barıştı.

Magazin

Miray Daner ile Kubilay Aka barıştı mı? Kubilay Aka ile Miray Daner, 2.5 yıllık ilişkilerini Ağustos 2019'da bitirmiş, çiftin ayrılık nedeni olarak oyuncu Hilal Altınbilek gösterilmişti. Kubilay Aka ihanet söylentilerini "Hilal ile menajerimiz aynı, iddialar doğru değil" diyerek yalanlamıştı.

Miray Daner ve Boran Kuzum geri dönüyor!

Miray Daner ve Boran Kuzum geri dönüyor!Kanal D'de yayınlanan magazin programı '2. Sayfa'nın özel haberine göre, Kubilay Aka, Miray Daner'i barışma konusunda ikna etti. İki aydır gözlerden uzak ilişkilerini yaşayan çift, kısa bir süre önce aynı evi paylaşmaya başladı. Kubilay, Zekeriyaköy'de aylık kira bedeli 11 bin lira olan iki katlı villa tuttu. Lüks villanın alt katına da müzik ve ışık tesisatı döşeterek discoya çevirdi. Çift, dışarı çıkmak yerine dostlarını da eve davet ederek partiler veriyor.

Miray Daner estetik mi yaptırdı?

Miray Daner estetik mi yaptırdı?MENAJER İLE YOLLAR AYRILDI

Barışmanın ardından Kubilay Aka'nın kendisini keşfeden menajeri Ufuk Ergin ile yollarını ayırdığı öğrenildi. Ayrılık, Kubilay Aka’nın Instagram’da menajerini takipten çıkmasıyla gün yüzüne çıktı. Bu ayrılıkta Miray Daner'in etkili olduğu konuşuluyor.

Miray Daner ilk defa Kubilay Aka hakkında konuştu!

Miray Daner ilk defa Kubilay Aka hakkında konuştu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: