Miray Daner ilk defa Kubilay Aka hakkında konuştu!

Genç oyuncu Miray Daner, bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Kubilay Aka hakkında ilk kez konuştu.

Magazin

Miray Daner ilk defa Kubilay Aka hakkında konuştu! Oyuncu Miray Daner, geçtiğimiz akşam bir tiyatro prömiyerine katıldı. Oyun için çok heyecanlı olduğunu belirten Daner, eski sevgilisi Kubilay Aka hakkında yöneltilen sorulara ilk kez yanıt verdi.
Bade İşçil ve Kubilay Aka'dan terasta aşk!

Bade İşçil ve Kubilay Aka'dan terasta aşk!Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka, 2,5 yıllık ilişkilerinin bitişini sosyal medya hesabında paylaştığı "Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da... Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi. İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım." mesajıyla duyurmuştu. Bu mesajın hemen ardından Kubilay Aka başka bir kadınla görüntülenmişti.
Miray Daner ve Kubilay Aka barıştı mı?

Miray Daner ve Kubilay Aka barıştı mı?Miray Daner geçirdiği bu süreçle ilgili bulunduğu açıklamada “Konuşmamayı tercih ederim aslında zaten sessiz kaldım bir süre o yüzden konuşmak istemiyorum. Her şey çok güzel gidiyor ve çok iyiyim” ifadelerini kullanıp artık hayatına devam etmeye hazır olduğu sinyallerini verdi.
Hilal Altınbilek'ten Kubilay Aka itirafı!

Hilal Altınbilek'ten Kubilay Aka itirafı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: