Miray Daner ve Kubilay Aka barıştı mı?

Kısa bir süre önce ayrılıklarıyla sevenlerini üzen Miray Daner ve Kubilay Aka çiftiyle ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında Miray Daner ve Kubilay Aka’nın barıştığı iddia edildi. Peki, Miray Daner ve Kubilay Aka barıştı mı?

Magazin

Miray Daner ve Kubilay Aka barıştı mı? Vatanım Sensin dizisinde rol alırken tanışan ve daha sonra arkadaşlıkları aşka dönüşen Miray Daner ve Kubilay Aka, iki buçuk yıl süren ilişkilerini geçtiğimiz haftalarda noktalamıştı. Sosyal medya hesabından ayrılık açıklamasında bulunan Kubilay Aka’nın Hilal Altınbilek samimi görüntülerinin ortaya çıkması “ihanet” haberlerini gündeme getirmişti. Bu süreçte herhangi bir açıklamada bulunmayan çiftten günler sonra yeni bir haber geldi.

Hilal Altınbilek'ten Kubilay Aka itirafı!

Hilal Altınbilek'ten Kubilay Aka itirafı!Miray Daner ve Kubilay Aka’ın barıştığı iddia edildi. İhanet nedeniyle ayrıldıkları iddia edilen çiftten de bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı.

"O fotoğrafı Miray'a Hilal atmıştır!"(Kaynak: hurriyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: