Miray Daner'den ayrılan Kubilay Aka, Hilal Altınbilek'le mi aşk yaşıyor?

Kubilay Aka’nın Miray Daner ile ayrıldığını duyurduğu akşam Hilal Altınbilek ile Emirgan’da bir mekanda eğlendiği iddia edildi. Çift mekandan el ele çıkarken görüldü.

Magazin

Miray Daner'den ayrılan Kubilay Aka, Hilal Altınbilek'le mi aşk yaşıyor? Kubilay Aka, dün akşam Instagram'dan yaptığı açıklamayla 2.5 yıl aşk yaşadığı Miray Daner'le ayrıldıklarını duyurmuştu. Oyuncu ayrılık açıklamasında, "Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da... Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi. İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım." sözlerine yer vermişti.

Miray Daner ile Kubilay Aka ayrıldı! Haberi böyle duyurdu!

Miray Daner ile Kubilay Aka ayrıldı! Haberi böyle duyurdu!'HİLAL ALTINBİLEK'LE AŞK YAŞIYOR' İDDİASI!

Kubilay Aka'nın bu açıklaması herkesçe takdir görürken bugün magazin gündemine bomba bir iddia daha düştü. "2.Sayfa" isimli Instagram hesabından paylaşılan habere göre; Kubilay Aka’nın Miray Daner ile ayrıldığını duyurduğu akşam Hilal Altınbilek ile Emirgan’da bir mekanda eğlendiği iddia edildi. Çift mekandan el ele çıkarken görüldü.

Kubilay Aka'dan Miray Daner'e:

Kubilay Aka'dan Miray Daner'e: "Benim güneşim bu saatte doğuyor!"Kubilay Aka'nın yeni imajı sosyal medyayı ikiye böldü!

Kubilay Aka'nın yeni imajı sosyal medyayı ikiye böldü!

Bunlarda ilginizi çekebilir: