Miray Daner'e sert eleştiri!

Kanal D ekranlarında pazar akşamı izleyicilerle buluşan yeni dizi 'Bir Litre Gözyaşı'nda Miray Daner'in rolüne oturmadığı konuşuluyor.

Magazin

Miray Daner'e sert eleştiri! Geçen sezon Vatanım Sensin dizisindeki Hilal karakteriyle başarılı bir çıkış yakalayan Miray Daner, yeni sezonda başrolde yer almayı başarmıştı. İlk bölümü pazar günü yayınlanan Bir Litre Gözyaşı'nda, Miray Daner’e sert eleştiri geldi.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu'nun kaleme aldığı yazıda, “İlk dakikalardan itibaren şöyle bir izlenim oluştu evde… Sanem Çelik bize işin ciddiyetini hissettiriyor. Baba rolündeki Tolga Tekin ise tam girememiş oyuna. Cihan (Miray Daner) ev ahalisinin gözünde ‘Vatanım Sensin’deki rolünde kalmış, “Burada tam oturmamış dediler” ilk bölüm için…

Yine de bütününde oyuncu seçimini iyi buldular. Cihan’ın hastalığının öğrenildiği an ve diyaloglarında gözyaşları tutulamadı. Çünkü bu evde de, bir acı hatıra gözlerde canlandı. Çünkü, benzer bir hikayenin, aslı yaşanmıştı. “Biz bu diziyi izleyemeyiz” dediler.

Genç yaşta yakalanan amansız bir hastalığın dizisi, kaç hanede benzer duyguları yaşatmıştır? Bu acıların evlerinde bu yapım izlenebilir mi? Gerçek bir öykünün dizisi, senaryonun kabına sığar mı?” ifadeleri yer aldı.

Miray Daner'in yeni projesi belli oldu!

Miray Daner'in yeni projesi belli oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: