Mirgün Cabas yeni aşka mı yelken açtı?

Tuba Ünsal ile evlilikleri geçen haziran ayında biten Mirgün Cabas, önceki gün Cihangir’de bir kadın arkadaşıyla objektiflere yansıdı.

Magazin

Mirgün Cabas yeni aşka mı yelken açtı? Oyuncu Tuba Ünsal ve gazeteci Mirgün Cabas, beş yıllık evliliklerine geçtiğimiz haziran ayında noktayı koymuştu. Civan Mert adında bir oğulları olan çiftin ayrılık haberini Tuba Ünsal sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu. Güzel oyuncunun temmuz ayında "yeni bir aşka yelken açtığı" haberleriyle gündeme gelmesinin ardından şimdi de eski eşi Mirgün Cabas'ın görüntülendiği kadın "Yeni bir aşk mı var?" sorularına neden oldu.


Mirgün Cabas, önceki gün Cihangir'de motosiklet üzerinde bir kadın arkadaşıyla objektiflere yakalandı. Yol kenarında motosikletten inerken görüntülenen gizemli kadın, muhabirleri görünce panikledi. Gazetecilerin olduğunu hemen Cabas'a söyleyen genç kadın, Cabas'ı motosikletten indirmedi ve hızla Cihangir'de bulunan evine doğru yöneldi. Gazetecilerin "Mirgün Bey sevgiliniz mi? Ne zamandır birliktesiniz" sorularını yanıtsız bırakan genç kadın, daha sonra binaya girerek gözden uzaklaştı.


Tuba Ünsal: Boşandık!

Tuba Ünsal: Boşandık!Tuba Ünsal eski eşiyle tatilde!

Tuba Ünsal eski eşiyle tatilde!En beklenmedik ayrılık!

En beklenmedik ayrılık!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: