MİRKELAM, "BİR TRİLYONA EUROVİSİON'A KATILIRIM"

Yeni albümüne yoğunlaşabilmek için Büyükada'ya taşınan Mirkelam, Eurovision'a katılması gerekirse 'bir trilyon isteyeceğini' söyleyip şaşırttı!

Magazin

MİRKELAM, "BİR TRİLYONA EUROVİSİON'A KATILIRIM" Yeni albüm çalışmaları için Büyükada'ya taşınan Mirkelam, "Daha güzel şarkılar üretmek için müzisyenler arada bir böyle şeyler yapmalı" dedi.

Ülkemizi Eurovision'da temsil edecek olan Yüksek Sadakat grubunun başarılı olacağına inandığını belirten Mirkelam, "Bana 1 trilyon verirlerse ancak o zaman Eurovision'a katılırım. Çok yorucu bir süreç. İyi bir beste yapmak lazım. Dereceye girmekten öte uzun yıllar sevilecek, dinlenecek bir beste yapmak çok daha önemli" diye konuştu. "Ağabeyim Mirkelam'a ihtiyacım yok" diyen kardeşi Sibel Mirkelam'ın bu açıklamasını da destekleyen Mirkelam, "Kardeşim okulda kalsaydı dört sene sonra doçent olup bana hocalık yapacaktı" dedi.

ONA YAKIŞIR

Tarkan'la, Bilge Öztürk'ten dolayı konuşmadıklarını söyleyen Mirkelam, "Bu çok eskide kaldı. Kendisi hatırlamaz bile. Tarkan ne yapsa yeridir. Çıplak fotoğrafları bile ona yakışıyor" şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: