Mirkelam Goya'yı coşturdu!

Karaköy'e sürprizlerle geri döndüğünü duyuran Goya'nın ilk sürprizi, özlenilen şarkılarıyla müzik dünyasının aranılan ismi Mirkelam'ı 1 Kasım Salı geccesi sahnesine ağırladı. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceyi zirveye taşıyan Mirkelam, her Salı sezona hızlı bir giriş yapan Goya sahnesinde yer alacak!

Diğer Haberler

Mirkelam Goya'yı coşturdu! Özel lezzetlerin iyi müzikle buluştuğu, şehrin nabzını kaliteli eğlence anlayışıyla tutan Goya, 1 Kasım Salı geccesi Mirkelam'ı sahnesinde ağırlayarak İstanbul gecelerinin ritmini tutmaya başladı.


Goya müdavimlerine özel bir repertuar hazırlayarak, unutulmayan hitlerini de dinleyicileri ile buluşturan Mirkelam'ı dinlemeye gelenler arasında Çağla Şikel, Bengü, Yusuf Day – Nefise Karatay, Ahmet Kural gibi birçok ünlü isim de vardı.


Karaköy'e dönüşüyle semtin havasını değiştiren, yeni dekorasyonuyla büyük beğeni toplayan Goya, hafta arası rutinine son vermek isteyenleri her Salı müzik dünyasının koşan adamı ''Mirkelam''ı dinlemeye davet ediyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: