Miss Princess Of Turkey!

Dünya genelinde yapılan MISS PRINCESS OF THE WORLD yarışmasının Türkiye haklarını Kayra Media Group MISS PRINCESS OF TURKEY olarak gerçekleştiriyor. Yarı Finalist Adaylarını 20 Ocak 2015 Salı Günü Rumeli Hisarı Boaz Line da gerçekleşen Basın lansmanında tanıttı.

Yaşam

Miss Princess Of Turkey! İş ve Sanat dünyasından birçok davetlinin katılımları ile gerçekleşen MISS PRINCESS OF TURKEY basın lansmanında açılış konuşmasını yapan Kayra Media Group & Miss Princess Of Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan KARA ve Türkiye Genel Koordinatörü Yeliz ŞENGÜL; ekip olarak çok iyi hazırlandık. 20 Mart 2015 e kadar yaydığımız bu projemizi tam profesyonel, güvenilir ve sistemli çalışmalarımız neticesinde bugün basın lansmanı gecemizi gerçekleştirdik. 20 Mart 2015 Final gecesinde Vatan Şaşmaz ın sunuculuğunda jüri üyelerimizin kararları neticesinde noter onaylı derecelerimiz verilecektir.' dedi. Ayhan Kara ve Yeliz Şengül konuşmasına şöyle devam etti!!!

Türkiyede hep ilkleri gerçekleştirdik bu organizasyonumuzda da aynı şekilde dürüst, ilkeli ve güvenilir olarak kurumsal kimliğimizi ve çizgimizi bozmadan MISS PRINCESS OF TURKEY yarışmacı adaylarını şuan basın lansmanında tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.


Sunuculuğunu Pelin SUBAYın yaptığı basın lansman gecesinde birbirinden ünlü sanatçılar sahne aldı.

Basın Lansamanına katılan Davetliler arasında Mustafa ERDOĞAN, Nazan Şoray, Fotoğraf Sanatçısı Şenel Aldı, Magazinkolik Gnl.Yay.Yönt.Nurcan Sabur, Sanatçı Fulden Uras, Sanatçı Tuğba Özerk, Sanatçı Bora Gencer, O Ses Türkiye Ekibi, İnter Power Yönt.Krl.Bşk Hayri ALTAY, Kral Fm Afrikalı Ali, Gürkan Topçu( Gürkan Şef), İstanbul Seyahat Aziz Duran, Jadore Yönt.Krl.Bşk.Yrd.Berat KAYIŞKAN, Kor Şirketler Grubu Yön. Krl. Bşk. Fatih KOR, Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Sanatçı Tarık Mengüç, Sanatçı ve Prodüktör Tılsım Talu, Eroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin EROĞLU, Flash Tv Gökhan Taşkın,Sanatçı Tayfun, Oyuncu Gül Gökçe Korkmaz, Oyuncu Bekir Aslantaş daha birçok ünlü sanatçı ve işadamının katıldığı basın lansmanı sabahın ilk ışıklarına kadar lazer showları ile devam etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: