Moda başarı terapisidir!

Modayı takip etmek sadece güncel olmak için gerekli olan bir şey değildir. Bu aynı zamanda sizi hayata adapte eden bir terapidir. İyi giyinmek size kendinizi enerjik ve üretken hissettirir.

Kadın

Moda başarı terapisidir! Kıyafet sadece dışarı çıkarken ya da önemli bir yere giderken özeneceğiniz bir şey değil. Evde çalışıyor dahi olsanız mutlaka her gün dışarı çıkacakmış gibi giyinip, işinizle o şekilde ilgilenirseniz daha başarılı olacaksınız. Eşofman ve pijama, insana kendini tembel hissettirdiğinden kişi üzerindeki ağırlığı atamaz. Adaptasyonu zayıflar, modu düşer ve konsantrasyonunu toparlanamaz. Yapacağı iş her ne ise bir sıfır yenik başlayarak iyi işler çıkaramaz. Üstünde pijama olanın gözü hep yatmakta olur. Oysa düzgün bir şekilde giyinmişi olsa güne başlamak için iyi bir hazırlık yapmış olacaktır.

Başarılı olmanın sırrı erken kalkmak, spor yapmak ve dinamik olmaktır. Bunu sürekli söylüyoruz. Yanı sıra bir diğer püf noktası da iyi giyinmektir. Nerde olursanız olun. Kendinize kıymet verin. İyi hissedin ki iyi hissettirebilesiniz. Önce ruhunuza, sonra dışınıza önem verdiğiniz taktirde daha atik ve çalışkan olur, daha iyi işler üretebilirsiniz.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: