MODACI ERTAN KAYITKEN

İzmir Lider Yaratıcı Katılımcılar ( LİYAKAT ) Derneği'nin 19 Mart 2011 tarihinde gerçekleştirdiği İzmirlilerle tanışmak ve gençlere eğitim bursu vermek için düzenledikleri geccede, modacı Ertan Kayıtken’in 60 konbin koleksiyonun yer aldığı, Haute Couture abiyelerle birlikte abiye plaj kıyafetleri ve erkek abiyelerinin tanıtıldığı MEVSİM ŞIK BAHAR adlı koleksiyon Öner Evez’in koreogrefisiyle sergilendi.

Magazin

MODACI ERTAN KAYITKEN Ebru Akel'in Sunduğu defilede Türkiye'nin tanınmış ünlü modelleri Tugce Kazaz, Tülin Şahin, Ece Sükan, Şenay Akay, Selda Car, Ahu Yagtu, Didem Soydan, Ebru Öztürk, Açelya Kartal gibi 25 model yardım için podyumda görev aldılar.

Ertan Kayıtken'ın sezon defilesini sergilediği İzmir Arenada, gecce sonunda düzenlenen after partyde Sunshine Band orkestrasının eşsiz müzikleri ile davetliler unutulmaz bir gecce geçirdi.

Eğitime destek için bir araya gelen Liyakat Dernegi Yönetim Kurulu Başkanı Berkay Eskinazi, Başkan Yardımcısı Ayşe Akın, modacı Ertan Kayıtken, mücevher sektörünün öncülerinden Leyla Özakbaş ve koreograf Öner Evez, bu büyük davetine ev sahipliği yaptılar. Gençlerimize daha iyi gelecek için kurulan Liyakat Derneği'nin builk projesinde tüm ekip gelen davetlilerden tam puan aldılar.

Yaklaşık 450 davetlinin katıldığı gecede elde edilen gelir Sanayi Odası Vakfi'na bağışlandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: