Modada marka!

Marka olabilmek kolay değildir. Ciddi PR, kalite, sunum ve çok çaba ister. Hele de söz konusu stilde marka ise ve müşterileri de seçiciyse bu iş için ciddi uykusuz gecceler gerektirir. Emeğin faturası da her zaman yüksek olur ama markaya ihtiyaç da yerini hep korur.

Kadın

Modada marka! Marka üretimleri her geçen gün son hızıyla sürerken biz de hangi markanın peşinden koşacağımızı şaşırdık. Birbirinden özel ve güzel ürünlerine sahip olmak adına markanın gündemlerini takip ederken gün geldi bu alışverişleri biraz abarttık.

Bazı markaların ürettiği ürünler öylesine gözümüzü büyüledi ki etiketine de bakmadık. Şık ve güzel olmak adına markalara acımadık. Böyle olunca asıl moda giydiklerimiz değil onların markaları olmaya başladı. Modayı markadan takip etmenin yanı sıra markayı modada takip etmeye başladık. Anladık ki şimdi en çok tutulan moda, marka!

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: