Modelliğe geri döndü!

Cemiyet hayatının genç temsilcilerinden Hakan Kosif'in model eşi Evelize Kosif, Selma Çilek'in yeni koleksiyonu için objektif karşısına geçti.

Sosyete

Modelliğe geri döndü! Brezilyalı model Evelize Kosif, Hakan Kosif’le evlendikten sonra İstanbul’a yerleşerek modelliğe bir süre ara vermişti. Yakın arkadaşı genç modacı Selma Çilek’in, 2013-2014 sonbahar-kış koleksiyonu çekimleri için modellik yapan Evelize Hanım, ‘SELMACILEK’ markası için yeniden objektif karşısına geçti. Koray Parlak’a birbirinden özel pozlar veren Kosif, Venedik Sarayı’nda gerçekleştirilen çekimlerde rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

PARİS’TE ZUHAİR MURAD’LA BULUŞACAK

Milano’daki Instituto Marangoni’de moda tasarımı üzerine master yapan Selma Çilek’in magazin dünyasından da birçok müşterisi bulunuyor. Serenay, Sarıkaya, Sinem Kobal, Naz Elmas, Sertab Erener gibi ünlü isimleri giydiren modacı, yazar Hande Altaylı’nın ‘Kahperengi’ adlı romanından televizyona uyarlanan ‘Merhamet’ dizisinin başrol oyuncuları Özgü Namal ve Burçin Terzioğlu’na da kıyafet tasarlıyor. Fashion Week için Paris’e giden Çilek, bugün yakın arkadaşı ünlü modacı Zuhair Murad’ın davetine katılacak ve yeni koleksiyonunu Murad’ın beğenisine sunacak.

HT Kulüp
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: