Modern ve lüks tasarımlar!

Donna Karan, NewYork şehrine ait öğelerden ve parlak şehir ışıklarından esinlendi!

Diğer Haberler

Modern ve lüks tasarımlar! DKNY Yeni sezon koleksiyonu hazırlayan ünlü tasarımcı Donna Karan, 'Yaptığım her şey kalp, beden ve ruh meselesi' diye ifade ettiği tasarımlarında gelişen manzarasıyla sürekli değişen bir şehir olan New York'tan ilham aldı!
Yenilik yaratan kot işlemleri ile en yeni kumaşların karışımı, bu sezonun favorileri arasında. Yumuşak şekillerle bir araya getirilen yağmurluklar; drapeli üst giysiler ve etekler; asker giysisi esintisine sahip ceketler DKNY JEANS tasarımcıları tarafından yeniden yorumlanıyor.
Kareler ve çizgiler, yumuşak drapeli çok parçalar giysilere ilgi odağı kazandırıyor. Yumuşak ince şeritli ilmekler; biçimli ceketler ve boru etekler üzerindeki modern baskıya esin kaynağı oluyor.
Koleksiyondaki renkler için New York şehrine ait öğelerden ve parlak şehir ışıklarından esinleniliyor. Koyu mavi renkler, açık ahududu rengi, krem rengi, grafitli, askeri tarz kum ve kahverengi rengi, canlı açık yeşil, mercan rengi, turuncu ve elektrik mavisi yeni sezonda ön plana çıkıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: