MOORE HİÇ YAŞLANMIYOR

YILLARA MEYDAN OKUYAN 45 YAŞINDAKİ DEMİ MOORE KIZLARININ NEREDEYSE ABLASI GİBİ GÖRÜNÜYOR.

Magazin

MOORE HİÇ YAŞLANMIYOR Evinin kapılarını Harper's Bazaar'a açan Demi Moore, artık birer yetişkin olan kızları ile beraber poz verdi. Dergiye özel hayatıyla ilgili röportaj veren ünlü sanatçı, ailesindeki dengeyi nasıl sağladığını, boşanmış aile sendromunu çocuklarına yaşatmamak için eski eşi Bruce Willis'le arkadaş kalmayı nasıl başardıklarını anlattı.

5 sene önce 25 yaşında olan şimdiki eşi Ashton Kutcher'la evlenen Demi Moore, her zamaki gibi aralarındaki yaş farkıyla ilgili soruları da cevapladı.

45 yaşını hiç göstermeyen Moore yaşlanmayla ilgili soruyu da şöyle yanıtladı; 'Aynaya baktığımda farkettiğim ufak bir kırışık tabii ki panik olmama neden oluyor. Ama bu hissin üzerine artık olaya şöyle bakıyorum, muhteşem bir hayatım oldu, çok güzel bir evliliğim, üç tane birbirinden tatlı kızım, pek çok dostum ve sevdiğim bir işim var. Aynadan artık bana yansıyan tüm bunlarla birlikte varolan Demi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: