Morini'de New York tadında bir yılbaşı

İyi yemek ve kaliteli müziğin adresi Morini İstanbul, yeni yılı heyecanla karşılıyor. New Yorker ruhunu İstanbul’a taşıyan ve kısa zamanda kendi müdavimlerini yaratan Morini’nin büyük beğeni toplayan özel yılbaşı menüsü ve merakla beklenen büyük yılbaşı partisi Aralık ayında ön plana çıkıyor.

Diğer Haberler

Morini'de New York tadında bir yılbaşı Morini İstanbul, yeni yılı Michelin Yıldızlı New Yorklu ünlü şef Michael White’ın hazırladığı özel menüyle karşılıyor. Aralık ayı boyunca yılbaşına özel hazırlanacak özel bir menü, merakla beklenen geleneksel yılbaşı partisi ve New York ruhunu yansıtan ambiyansıyla şehrin uğrak mekanlarından olacak.


Michael White’ın hazırladığı leziz başlangıçlar, ev yapımı makarnalar ve benzersiz ana yemeklerden oluşan menü; yine New Yorklu şefin sürpriz yılbaşı tatlısı ile tamamlanıyor. Gecenin sonunda acıkanlar için Morini şeflerinden özel lezzetli atıştırmalıklar da sunulacak. 31 Aralık gecesinin son dakikalarında ise şampanya ve Morini DJ’in live performansı ile yeni yıla “merhaba” denilecek. Gecce Morini Mutfağından özel ”hangover food” ile son bulacak.


Michelin Yıldızlı Chef’in menüsü, yeni yıl şampanyası ve limitsiz içkiyle birlikte kişi başı 450 TL. Morini Yılbaşı partisine katılmak isteyenler için kapılar 23.00’de açılıyor. Yeni yıl şampanyası ve limitsiz içki ve “hangover food” içeren yeni yıl parti programı ise kişi başı 250 TL.


MORINI hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.

Bunlarda ilginizi çekebilir: