MOSCHINO, ÇOCUK VE GENÇLER İÇİN ÇOK ÖZEL SAATLER TASARLADI

Moschino'dan rengarenk saatler...

Magazin

MOSCHINO, ÇOCUK VE GENÇLER İÇİN ÇOK ÖZEL SAATLER TASARLADI Çocuklar ve gençler için saat koleksiyonu sunan ilk moda markası olma özelliğindeki Moschino, çocuk koleksiyonlarından Fashion Alphabet'i ve genç koleksiyonlarından Moschino Teen'i satışa sundu. Canlı ve birbirinden değişik modellerin yer aldığı tasarımlar çocukların ve gençlerin bayılacağı nitelikte!


MOSCHINO TEEN
MOSCHINO TEEN, dinamik, neşeli ve isyankar görünümü ile dikkatleri çeken ilk genç moda saati koleksiyonu. Rengarenk çizgilere sahip beş yeni tasarım, yetişkin modellerinden ilham alınarak, talepkar ve modayı yakından takip eden gençler ve çocuklar için yeniden tasarlandı.


FASHION ALPHABET
Hayal güçlerini ve yaratıcılığını geliştirmek isteyen kız çocukları için tasarlanan Fashion Alphabet koleksiyonu, hem öğretici hem de çok eğlenceli.
Yumuşak silikondan üretilen çift turlu kayışın üzerindeki rengarenk harflerle isim ya da başka kelimeler yazılabiliyor. Koleksiyonda, pembe, mor ve sarı renk seçenekleri mevcut.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: