Moschino moda sohbeti&Happy hour

Coca-Cola light Moschino koleksiyonu için, Mercedes-Benz Fasihon Week İstanbul Sonbahar 2015 kapanış gününe özel etkinlik...

Kadın

Moschino moda sohbeti&Happy hour Moda devi Moschino, Coca-Cola Light için üç farklı ambalaj tasarladı. Türkiye’de ilk kez Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar 2015’te tanıtılan koleksiyon için Coca-Cola Light, etkinliğin kapanış gününde, moda dünyasının ünlü isimleriyle özel bir davet düzenledi.

Coca-Cola Light, moda markalarının ilhamıyla yarattığı tasarım ambalajları serisine kapsamında Moschino Moda Evi ile gerçekleştirdiği iş birliğini, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Sonbahar 2015’te gerçekleştirilen moda sohbeti ve bir davetle kutladı.

Moda dünyasından ünlü isimlerin de katılımıyla gerçekleşen parti, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar 2015’in kapanış etkinliklerinden biri oldu. Partiye moda ve cemiyet hayatından Ömer Taviloğlu, Zeynep Selgur, Sinan Öncel, Alexander Kokoskeriya, Aytül Fıratoğlu gibi isimler katıldı.

Coca-Cola Light’tan Kapanışa Özel Moda Sohbeti Coca-Cola Light, moda severler için bir sohbete de ev sahipliği yaptı. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar 2015 kapsamında 21 Mart Cumartesi günü, moda basının önde gelen isimlerinden Ferhan İstanbullu’nun moderatörlüğünde, düzenlenen sohbette başrol yine modanındı. Ece Sükan, Elif Cığızoğlu, Koray Birand ve Onur Dağ’ın katıldığı sohbet, davetlilerden büyük ilgi gördü.

Moschino Moda Evi imzalı Coca-Cola Light ambalajları, Türkiye’nin en prestijli moda etkinliği olan ve Coca-Cola Light’ın da sponsoru olduğu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Sonbahar 2015’te, süresince, meraklılarıyla buluştu. Sınırlı sayıda üretilen ambalajlar, Moschino Moda Evi’nin benzersiz, şık ve kişiye özel tarzı ile yorumlandı. Doğadan ilham alınan inek Deseni (Cow Print), Göz Tablosu (Eye Chart) ve Kalpler (Hearts) temasından oluşan üç farklı tasarımla yaratıldı.

Moschino’nun Coca-Cola Light için hazırladığı koleksiyon, Coca-Cola Light severlerin kalplerini ısıtacak bir deneyim için raflarda da yerini aldı. Coca-Cola Şirketi HakkındaCoca-Cola, portföyünde yer alan 500’den fazla içecek çeşidiyle dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketidir.

Dünyanın en değerli markası Coca-Cola başta olmak üzere, her biri 1 milyar dolar değerindeki Cola-Cola light, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, Powerade, Minute Maid, Simply, Georgia Coffee ve Del Valle markalarını da bünyesinde bulundurmaktadır. Gazlı içecekler, meyve suları ve meyveli içecekler, hazır içimlik çay ve kahve kategorilerinde lider olan Coca-Cola şirketi, her gün 200’den fazla ülkede 1,9 milyar bardak alkolsüz içeceği tüketicilerle buluşturuyor.

Toplumların sürdürülebilirliği için çalışan Coca-Cola şirketi, ekolojik ayak izini azaltan, aktif ve sağlıklı yaşamı destekleyen, çalışanları için güvenli bir iş ortamı yaratan ve içinde faaliyet gösterdiği toplumların ekonomik gelişmesini destekleyen girişimlere odaklanıyor.

1964’te Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Coca-Cola, 8 farklı kategorideki 15 markasıyla alkolsüz içecek üretiyor. Zengin ürün portföyünde Coca-Cola, Coca-Cola light, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Schweppes, Sensun, Cappy, Doğadan, Fuse Tea, Powerade, Burn, Gladiator, Damla Minera, Damla Su yer markaları yer almaktadır.

2009 yılında Coca-Cola’nın toplum ve çevre konusundaki yatırımlarını yürütmek üzere kurulan Coca-Cola Hayata Artı Vakfı çevresel sorunlara sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve kamu kuruluşları ile birlikte topluma duyarlı,
yenilikçi, sonuç odaklı, ölçülebilir ve sürdürülebilir çözümler geliştirmekte ve bu amaçla yapılan araştırmaları ve projeleri destekliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: