Mourinho: Boşa gelmediler!

İspanyol devinin hocası Jose Mourinho, “Rakibimiz büyük bir ekip ve önemli oyuncuları var. Son 8'e kalmış takımlar, buraya kadar boşa gelmediler” diye konuştu.

Diğer Haberler

Mourinho: Boşa gelmediler! Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, düzenlediği basın toplantısında Galatasaray’a övgüler yağdırdı. Mourinho, “Galatasaray çok büyük bir ekip. Daha önce İngiltere ve İtalya’da oynamış önemli oyuncuları var. Yine tekrar etmem gerekirse, başlarında benim de çok beğendiğim bir antrenör Fatih Terim bulunuyor. Bize karşı elbette kazanmak isteyecekler” dedi. Rakiplerine saygı duyduklarını belirten Portekizli hoca, “Şu aşamada favorilerden bahsetmek istemiyorum. Son 8’e kalmış takımlar, buraya kadar boşa gelmezler. İstanbul’da 50 bin Türk’ün karşısında oynamak kolay olmayacak. Onlara karşı hiç oynamadım ama Galatasaray’ı iyi tanıyorum” yorumunu yaptı.

‘Kaliteleri ortada...’

Casillas’ı kadroya almamasıyla ilgili olarak, “Henüz hazır değildi” diyen Mourinho, “Hedefimiz bu kupayı kazanmak, ligi iyi bir yerde bitirmek ve bu kulübe yakışan bir yerde olmak. Önümüzde şu an Galatasaray maçı var. Buna odaklanmış durumdayız. Rakibin Sneijder, Burak ve Drogba gibi oyuncuları için ise yorum yapmaya gerek yok. Kaliteleri ortada” ifadesini kullandı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: