MSN AŞKI ÖLDÜRÜYORMUŞ

Mankenlikten şarkıcılığa geçen Ebru Destan, sevgilisiyle asla MSN’de konuşmayacağını söyleyerek ’Akşam konuşacak bir şeylerimiz kalmalı’ dedi.

Magazin

MSN AŞKI ÖLDÜRÜYORMUŞ  Habertürk'te Saba Tümer'in programına konuk olan Ebru Destan, sevgilisiyle bütün gün telefonda konuşmaktan ve MSN'de yazışmaktan hoşlanmadığını söyledi.

Destan, 'Ben özlemekten yanayım. Bir gün içerisinde insan işi gereği koşturuyor, bir sürü şey yaşıyor ve akşam üstü erkek arkadaşıyla oturup kahve içmek istediğinde konuşacak şeyleri olmalı. 24 saat mesajlaşıyorsun, bir de Messanger'dan titretiyorsun falan...Sonra akşam olunca da ne konuşacaksın? Böyle bakıyorsunuz birbirinize. Ben bunu istemiyorum. O yüzden erkek arkadaşım olduğunda kesinlikle Messanger'ım olmayacak. Ya da engelleyeceğim, ayda yılda bir canım isterse açacağım, iki kelime konuşup çıkacağım. Çünkü hakikaten aşkı öldürüyor...' dedi.
televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: