MUAZZEZ ABACI GÜLDÜRDÜ!

Muazzez Abacı; Günay'daki sahnesinde şarkılarıyla mest ettiği salonu, "30 yıldır kemancılarım bir fiske yemediler" sözleriyle güldürdü

Magazin

MUAZZEZ ABACI GÜLDÜRDÜ! Önceki gün Günay Restaurant müziğe doydu. Türk Sanat Müziği'nin dev ismi Muazzez Abacı dinleyicilerine müzik ziyafeti verdi. Sahne öncesi gergin olduğu gözlenen Abacı sahnede tam anlamıyla döktürdü.

"Bir fiske vurmadım"
Ünlü sanatçı bir süre önce çıkan kemancısını dövdüğü haberlerini hatırlatan espriler yapmayı da ihmal etmedi. "Kemancılarım 30 yıldır yanımda, hâlâ bir fiske bile yemediler ama kemancı döven kadın olduk" diyerek konukları güldüren Abacı, kendisini dinlemeye gelenler arasında Semra Özal'ı görünce onunla da yakından ilgilendi. Özal'ın masasına giden sanatçı, 8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal için "Onu çok özledik" diyerek, yıllar önce onun için söylediği şarkıyı seslendirdi. Abacı'nın 'Avuçlarımda Hâlâ Sıcaklığın Var' adlı şarkısına Semra Özal da eşlik etti.

Kuliste gergindi
Öte yandan sahne öncesi Abacı biraz gergindi. İçkisini geç getiren garsonu azarladı, görüntü almak isteyen basın mensuplarına da kulis kapısında poz vermekte direndi. İkiliyi dinlemeye gelenler arasında Erol Atar, Behzat Gerçeker, Yeliz, Mustafa Kefeli gibi isimler bulunuyordu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: