Mucize Doktor'a yeni oyuncu!

Survivor'daki başarısıyla adını duyuran Serenay Aktaş, yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicileri ekrana kilitleyen Mucize Doktor dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Dizi Galeri

Mucize Doktor'a yeni oyuncu! Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı, FOX’un sevilen dizisi 'Mucize Doktor' ilk bölümden itibaren adından söz ettirmeyi başardı. 3 bölümü yayınlanan dizi perşembe akşamının vazgeçilmezi olmayı başardı. 'Mucize Doktor' yayınlandığı günlerde tüm kategorilerde reytinglerin zirvesinde yer aldı.

Onur Tuna: Vurma, okşa...

Onur Tuna: Vurma, okşa...KADRO GENİŞLİYOR!

'Mucize Doktor'un kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Son olarak Survivor yarışmasıyla adını duyuran Serenay Aktaş kadroya dahil oldu. Asistan Elif karakterini canlandıracak olan Aktaş, Ali ile Nazlı Doktor'un arasının açılması fırsat bilerek Ali'ye yanaşacak. Ferman Doktor'a gizli gizli hayranlık duyan Elif asistanın gerçek niyeti ise sonradan ortaya çıkacak.

Onur Tuna: Ben de izlerken küfür ediyorum!

Onur Tuna: Ben de izlerken küfür ediyorum!
“Mucize Doktor”un kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Mucize Doktor izleyiciyi hayran bıraktı!

Mucize Doktor izleyiciyi hayran bıraktı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: