Mucize Doktor'da isyan ettiren diyalog! Şikayet edildi!

Mucize Doktor'un 8. bölümünde yer alan bir sahne hemşireleri kızdırdı. Öğrenci Hemşireler Derneği kınama yayınlandı.

Dizi Galeri

Mucize Doktor'da isyan ettiren diyalog! Şikayet edildi! Son bölümüyle Türk dizi tarihinin reyting rekorunu kırarak en çok izlenen yapım olmayı başaran Mucize Doktor, hemşireleri kızdırdı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan gibi oyuncuların bulunduğu dizide yer alan bir diyalog, Öğrenci Hemşireler Derneği tarafından kınandı.

Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez sosyal medyayı salladı!

Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez sosyal medyayı salladı!Yayınlanan 8. bölümdeki bir sahnede doktor rolündeki kişinin hastaya “Debelene debelene çıkarmışsın serumu” ifadesini kullanmasının ardından hastanın “Böyle ıvır zıvır şeyleri hemşire yapmıyor mu, nasıl doktorsun sen?” yanıtı tepki çekti.

Mucize Doktor'dan aile pozu! Onur Tuna paylaştı!

Mucize Doktor'dan aile pozu! Onur Tuna paylaştı!Bu diyaloğun ardından Öğrenci Hemşireler Derneği ailesi adına ÖHDER Yönetim Kurulu bir kamuoyu açıklaması yayınlandı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bu durum hemşirelik mesleğini, meslek üyelerini ve meslek adaylarını olumsuz etkilemektedir.Medya sektöründe yapılan mesleğimize yönelik olumsuz dayatmaları kınıyor, ilgili kurumlarla hassasiyetimiz hakkında görüşmeler gerçekleştireceğimizi kamuoyunu duyuruyoruz”

Mucize Doktor'a giremedi, yeni işi şaşırttı!

Mucize Doktor'a giremedi, yeni işi şaşırttı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: