Mucize Doktor'un sevgilisi ortaya çıktı!

Muzice Doktor dizisindeki başarılı oyunculuğuyla son günlerde adından söz ettiren Taner Ölmez sevgilisiyle görüntülendi.

Magazin

Mucize Doktor'un sevgilisi ortaya çıktı! 'Medcezir' dizisinin ardından 'Müslüm' filmindeki rolüyle dikkatleri üzerine toplayan, şimdi de 'Mucize Doktor' dizisindeki performansıyla ışığı parlayan Taner Ölmez bir süredir birlikte olduğu, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile görüntülendi.


AŞK HAYATI DİKKAT ÇEKMEYE BAŞLADI
Hayran sayısının arttığı bugünlerde, Taner Ölmez'in aşk hayatı da gündemde yer bulmaya başladı. İlişkilerini göz önünde yaşamaktan çekinen çift bu durumdan korunmak için birlikte görüntülenmekten kaçıyor.
Mucize Doktor izleyiciyi hayran bıraktı!

Mucize Doktor izleyiciyi hayran bıraktı!ECE ÇEŞMİOĞLU KİMDİR?
Ece Çeşmioğlu 1990 yılında İstanbul'da doğmuş. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi, tiyatro bölümünde tamamladıktan sonra 2002 yılında oyunculuk hayatına adım attı. İlk dizisi ekranların yıldızlarından 'Çocuklar Duymasın'. Oyuncu aynı zamanda 'Firar', 'Öyle Bir Geçer Zaman ki', 'Yazın Öyküsü', 'Kalbim Yangın Yeri' ve 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizilerinde rol aldı. Son olarak 'Söz' dizisiyle ekranlardaydı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: