Müge Anlı: "Ben böyle adamı aramam"

Ünlü sunucu Müge Anlı, programına katılan bir konuğa verdiği cevapla gündeme oturdu.

Dizi Galeri

Müge Anlı: "Ben böyle adamı aramam" Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 9 aydır kayıp olan babası Vakkas Akteke'yi bulmak için katılan Gülenay Çandır'ın yaptığı açıklamalar Müge Anlı'yı şok etti. Ünlü sunucu Çandır'ın sözlerinin ardından kayıp Vakkas Akteke’yi aramayacağını söyledi.

"BEN BÖYLE ADAMI ARAMAM"
9 aydır kayıp olan Vakkas Akteke, eşine kız çocuğuna hamile olduğu için şiddet uygulamış, bir sonraki hamileliği sırasında ise eşine tekme atarak bebeğin engelli doğmasına sebep olmuş. Vakkas Akteke'nin eşi Meryem Akteke tarafından yapılan bu açıklamaları dinleyen Müge Anlı kayıp şahsı aramamaya karar verdi. Yaptığı açıklamada ise “Ben her kaybı aramak zorunda değilim. Vakkas Akteke'yi aramama hakkımı kullanıyorum. Bu duruma bir kere düştüm. Babasını öldüren kızda. O zaman da söyledim bilseydim almazdım diye. Bence siz jandarmaya başvurun çok özür diliyorum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: