Müge Anlı çocukluk fotoğrafını paylaştı! Onu bir de böyle görün..

Yıllarca sosyal medyaya karşı mesafeli duran Müge Anlı, geçtiğimiz aylarda Instagram hesabı açtığını duyurmuştu. 'Müge Anlı Official' adıyla açılan hesabı, kısa sürede binlerce kişi takip etmişti. Bir çocuk annesi Anlı, son olarak çocukluk yıllarında çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Magazin

Müge Anlı çocukluk fotoğrafını paylaştı! Onu bir de böyle görün.. Müge Anlı'nın son paylaşımı büyük ilgi gördü. Saçına maşa yaptıran Anlı, yeni halini ve çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafını yayınladı. Sevilen sunucu Müge Anlı saçlarına maşa yaptırdı. Annesi kızını öyle görünce hemen fotoğraf albümünü karıştırdı ve çocukluk yıllarına ait fotoğrafları ortaya çıkardı.

İki fotoğrafı birleştirip sosyal medyada paylaşan ünlü sunucu altına, 'Annem akşam saçlarımı görünce, hemen bu çocukluk fotoğrafımı ortaya çıkardı' notunu düştü.

Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa çok sayıda da yorum yapıldı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: