Müge Anlı hobisini paylaştı: Her şey en azından aklımda yoluna giriyor!

'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında kayıpları bulan, cinayetleri çözen Müge Anlı günün yorgunluğunu ve stresini ise lego yaparak atıyor. Anlı, yayınladığı kareye; "Binlerce parça üst üste şekilleniyor zihnim yeniden şarj oluyor" notunu düştü.

Magazin

Müge Anlı hobisini paylaştı: Her şey en azından aklımda yoluna giriyor! Müge Anlı, programında; uzman ekibiyle birlikte pek çok faili meçhul cinayeti aydınlatmaya, kayıpları bulmaya, aileleri kavuşturmaya devam ederken birçok konuda da topluma yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Anlı, işin stresini ise çeşitli hobilerle atıyor. Son olarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Anlı kendisini mutlu eden hobisini paylaştı.

17 bin parçalı legosuyla poz veren ünlü gazeteci ve sunucu, paylaşımına ise şu notu düştü:

"Aslına bakacak olursanız çocukluğumdan bu yana canım ne zaman sıkılsa bu küçük parçalar kutusundan sanki kendiliğinden çıkıveriyor. Sonrası mı? Binlerce parça üst üste şekilleniyor zihnim yeniden şarj oluyor ve her şey en azından aklımda yoluna giriyor. Bu da yetmezse derseniz örgü battaniye ne güne duruyor."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: