Eylül ayının lideri Müge Anlı!

Geçtiğimiz sezon gündüz kuşağının en çok izlenen programı olan ‘Müge Anlı İle Tatlı Sert’ yeni sezonda da zirvede başladı. Program Eylül ayını lider tamamladı.

Dizi Galeri

Eylül ayının lideri Müge Anlı! Türk televizyonlarında yaz tatili bitip yeni sezon başlarken ekranlarda yayınlanan yaşam aktüel programları içinde ‘Müge Anlı İle Tatlı Sert’ Eylül ayını zirvede tamamladı. Medya Takip Ajansı Interpress tarafından yapılan araştırmaya göre, gündüz kuşağında yayınlanan programlar arasında en çok izlenen ve adından en çok söz ettiren ‘Müge Anlı İle Tatlı Sert’ hakkında yazılı basına geçen ay 78 haber yansıdığı tespit edildi.

Her ay televizyon programlarının yazılı basında çıkan haberlerinin takip edildiği inceleme sonuçlarına göre ikinci sırada bu sezon yayına başlayan ‘Balçiçek İlter’le Olay Yeri’ programı yer alırken, deneyimli programcı Balçiçek İlter’in sunduğu program hakkında yazılı basında 32 haber yer aldığı belirlendi. Üçüncü sırada evlilik programlarının sona ermesiyle format değişikliğine giden Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın birlikte sunduğu ‘Artık Susma’ yer aldı. Program hakkında geçen ay yazılı basında 29 haber çıktığı belirlendi. Sunuculuğunu İnci Ertuğrul’un yaptığı ve kaybolan çocukların ailelerine kavuşturulduğu ‘Kaybolan Çiçekler’ isimli program ile ilgili ise geçen ay yazılı basına 28 haber yansıdığı tespit edildi. Yine yeni sezonda format değişikliğine giden programlardan olan ve sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı ‘Esra Erol’da’ da 26 haberle beşinci sırada yer aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: