Müge Anlı'nın zirvede rakibi yok!

Televizyon ekranlarında yayınlanan kadın programları içinde Müge Anlı’nın sunduğu “Müge Anlı ile Tatlı Sert”in zirvedeki rakipsizliği devam ediyor.

Dizi Galeri

Müge Anlı'nın zirvede rakibi yok! Yapmış olduğu yayınlarla adından oldukça söz ettiren ve birçok olayın çözülmesine de yardımcı olan “Müge Anlı ile Tatlı Sert”in, Medya Takip Ajansı Interpress’in yaptığı haber araştırmasına göre, Haziran ayını da hakkında çıkan toplam 88 haberle zirvede tamamladığı belirlendi.

Kadın programları 200’e yakın haber oldu…

TV kanallarının yayınladığı programların yazılı basında çıkan haberlerini kapsayan Interpress’in incelemesine göre, kadın programlarının yazılı basında toplam 191 haberle gündeme geldiği tespit edilirken, Esra Erol’un sunduğu “Esra Erol’da” isimli kadın programı 34 haberle ikinci sırada yer aldı. Alişan ve Çağla Şıkel’in sunduğu “Her Şey Dâhil” adlı program hakkında ise yazılı basına son bir ayda 24 haber yansıdığı belirlendi. Derya Baykal tarafından sunulan “İşin Sırrı Derya’da” isimli program ile alakalı yazılı basında 21 haber çıkarken Zuhal Topal’ın sunduğu “Zuhal Topal’la” adlı kadın programının ise son bir ayda yazılı basında 18 haberde kalması dikkat çekti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: