Müge Boz bebeğinin cinsiyetini öğrenmiyor çünkü...

Müge Boz, katıldığı bir programda bebeğinin cinsiyetini neden öğrenmediğini açıkladı.

Magazin

Müge Boz bebeğinin cinsiyetini öğrenmiyor çünkü... Müge Boz, "Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa" programına konuk oldu. Bebeğini kucağına almak için gün sayan güzel oyuncu bebeğinin cinsiyetini hala öğrenmediğini açıkladı.

"HEYECAN YOK"
Boz bebeğin cinsiyeti ile ilgili "Bebeğin cinsiyetini öğrenme süreci benim çok hoşuma gitti. Çünkü artık bir şeyi bekleme heyecanını yaşayamaz olduk. Her şeye kolay erişiyoruz ben de bu yüzden bebeğin cinsiyetini öğrenmedim." dedi.

"BU DURUM HOŞUMUZA GİDİYOR"
Doktorun bebeğin cinsiyetini bir kağıda yazıp zarfa koyduğunu söyleyen Boz, "Beklemek daha güzel heyecan verici, doktorumuz bebeğin cinsiyetini yazdı ve bir zarfa koydu. Biz o zarfı hep yanımızda taşıyoruz ama açmıyoruz. Öğrenmek istemedik ikimiz de bu durum hoşumuza gidiyor." dedi.

ERKEK OLABİLİR
Son zamanlarda canının sürekli tatlı çektiğini söyleyen Boz, "Açıkçası son zamanlarda çok tatlı yiyorum, eğer tatlı yiyen erkek çocuk doğruyorsa belki bebeğin cinsiyeti erkektir ama inanın bilmiyoruz cinsiyetini öğrenmedik." dedi.

ADI BELLİ
Güzel oyuncu, bebeğin cinsiyeti belli olmasa da adının belli olduğunu fakat paylaşmayacağını söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: