Müge Boz: "Yemeklerle konuşuyorum!"

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Müge Boz, son dönemde mutfak işine el attı.

Magazin

Müge Boz: "Yemeklerle konuşuyorum!" 'Melekler Korusun' yapımı ile dizi hayatına hızlı bir giriş yapan Müge Boz, daha sonra pek çok sevilen dizide rol alarak ekranların aranan yüzlerinden biri oldu. Geçtiğimiz yıldan beri herhangi bir dizide rol almayan Boz, Kanyon'da bir restoran açtı. Sağlıklı beslenme alışkanlığını ticarete dönüştüren ünlü oyuncu, yemek aşkını Women’s Fitness’a verdiği bir röportajda anlattı.

Güzel oyuncu, “Makai’de vegan ve glutensiz bir menü var. Nasıl ki kendi hayatımda hiçbir yemek disiplinini körü körüne uygulamıyorsam restoranımda da aynı şey geçerli” şeklinde konuştu. Yemek yaparken malzemelerle konuştuğunu da sözlerine ekleyen Boz, “Evet yemeklerle konuşuyorum. Su ile ilgili yapılan araştırmalar kanıtladı ki, su molekülleri kelimeler ile olumlu anlamda kodlanabiliyor. Ben de bunu kullanıyorum. Yemek yaparken onlara güzel şeyler söylüyorum. Bana besin verdikleri için onlara ve sebep olanlara; toprağa, çiftçiye, ulaşımdakilere, kısacası emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Her yiyeceğin bir titreşim seviyesi var, bunlar kaydedilebiliyor. Hayvansal ürün tüketeceksem mutlaka ufak bir teşekkür ve farkındalık cümlesi de söylüyorum.” dedi.

Müge Boz'dan çarpıcı açıklamalar!

Müge Boz'dan çarpıcı açıklamalar!Müge Boz aşkı buldu!

Müge Boz aşkı buldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: