MUHTEŞEM İKİLİ GÜNAY'DA COŞTURDU!

Müzik dünyasının muhteşem ikilisi Nükhet Duru ile Cenk Eren, önceki gecce Günay'da muhteşem bir şov sundu. İkili yaptıkları esprileri ile ve şarkıları ile hem coştu hem coşturdu.

Magazin

MUHTEŞEM İKİLİ GÜNAY'DA COŞTURDU! Nükhet Duru ile Cenk Eren ikilisi uzun süren sessizliğini bozdu. Muhteşem ikili uzun süren ayrılık sonrası yeniden birlikte Günay sahnesinde buluştu. Birbirinden güzel şarkıları seslendiren çift yaptıkları esprileri ile de sevenlerini kahkahaya boğdu. 'Senin kıymetini bilemedim' diyerek Nükhet Duru ile birlikte sahneye çıkmaktan büyük keyif aldığını belirten Cenk Eren, 'Seninle bu sahne de olmak büyük ayrıcalık, ancak 9 yıl önce seninle ilk sahneye çıktığım zaman saçlarım vardı ve hepsi simsiyahtı' demesi tüm salonu kahkahaya boğdu.

Dört kıyafet değiştiren Nükhet Duru, formunu korumasının sırlarını da şarkı aralarında hayranları ile paylaştı. Cenk Eren, Nükhet Duru'ya, 'İnanılmaz gözüküyorsun. Sana yazabilir miyim? Hatta teklif edebilir miyim? demesi üzerine Nükhet Duru, 'Ben öyle sıradan teklif istemem. Benim tekliflerim ağır olması gerekiyor' dedi.

Semra Özal, Ali Ağoğlu, İzzet Çapa, Şenay Akay, Gündüz Gedikoğlu gibi ünlü isimlerin izlediği çift geccenin ilerleyen saatlerine kadar Günay sahnesinde sevilen şarkıları seslendirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: