MUHTEŞEM İKİLİDEN MUHTEŞEM SHOW!

Sezen Aksu,sürpriz bir kararla ekranlara dönüş yapma kararı aldı. Sanatçının yapacağı şov programındaki partneri ise Reha Muhtar.

Magazin

MUHTEŞEM İKİLİDEN MUHTEŞEM SHOW! Minik Serçe sonunda ekran tövbesini bozmaya karar verdi. Uzun yıllar ekrana çıkmayan sanatçı çok özel isimler için bu kuralı ender olsa da bozmuştu. Bu kuralın istisnaları arasında Ajda Pekkan ve programına katılması için neredeyse yurt çapında kampanya düzenleyen Beyaz geliyordu.

Ekrana çıkmayı pek sevmeyen sanatçıyı bir başka isim uzun soluklu bir proje için ikna etmeyi başardı. Minik Serçe'ye kapısını aşındıra aşındıra "Evet" dedirten isim ise Reha muhtar. Sanatçı'nın razısını alan Reha Muhtar kolları sıvadı.

Muhtar'ın sır gibi sakladığı bu önemli proje de bir de üçüncü isim olacak. Dana önce Türkiye'de hiç denenmemiş bir yapıma imza atmaya hazırlanan Reha Muhtar konu hakkında yakın çevresine bile bilgi vermekten kaçınıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: