Muhteşem kirpikler için 4 maskara hilesi!

Kirpiklerinizi daha uzun ve daha yoğun göstermenin 4 önemli püf noktasını biliyor musunuz? Detaylar haberimizde...

Kadın

Muhteşem kirpikler için 4 maskara hilesi! Uzun ömürlü kıvrımlar için
Birçok ünlü makyaj sanatçısı, müşterilerine büyüleyici gözleri vermek için iki ayrı maskaranın kirpik arttırıcı güçlerini birleştirmeyi öneriyor. Bu iki formülü uzun süre kalıcı kıvrımlar elde etmek ve kalıcı bir görüntüye sahip olmak için beraber uygulamanız istediğiniz sonuca daha hızlı varmanızı sağlayacaktır. Öncelikle birinci maskaranızı normal ve düzenli bir şekilde sürün. Su geçirmez özellikte olan ikinci maskarayı da üzerine geçiş yapın. Kirpiklerinizdeki o muhteşem görüntüyü bu şekilde elde edebilirsiniz.

İnanılmaz bir renk için
Kırmızı veya sarı renkte saçlara sahipsseniz, siyah maskara her zaman sizin için doğal bir görüntü sağlamaz. Doğal görünüm için sadece üst kirpiklerinize siyahı kullanın. Alt kirpikleriniz için, gözlerinizi açacak ve siyahtan daha inatçı görünen kahverengi bir gölge tercih edebilirsiniz.

Dolgun hacimli ve uzunluk için
Öncelikle hacim için kirpiklerinizi kalınlaştıracak bir maskara kullanın. Daha sonra kirpiklerinizi ayırmak için, ortasından ucuna doğru diğer maskarayı uygulayın. Bu hile, mükemmel ayrılmış, uzun ve hacimli kirpiklere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Canlı renkler
Kirpikleri beyaz esaslı bir astarla kaplamak, gökkuşağı rengini daha da koyulaştırırken, siyah rengini her zaman daha ince ve görünür hale getirecektir. Renkli bir maskarayı sadece kirpiklerin ucuna veya tabanına sürmenizi tavsiye ederiz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: