MUHTEŞEM KONSER

Derya Baykal, Didem Uzel, Ali Kocatepe, Yasemin Yalçın, Deniz Kurbanzade, Ayşe Özyılmazel, Fikret Ercan, Mehmet Ali Birand, Hakkı Devrim, Yüksel Aytuğ, Onur Baştürk, Emre Irmak ve daha birçok ünlü ismin de izlediği konserin her dakikası heyecan ve sürpriz doluydu.

Magazin

MUHTEŞEM KONSER İkinci bölümün başında 'Yonca Bahçesi' adlı şarkısında tüm sahneyi kaplayan dev bir etekle ve sahnenin en yukarısından aşağıya inerek tüm izleyicilerde şaşkınlık yaratan Ergen tam dört ayrı kostüm giydi..

110 kişilik bir ekibin ürün olan özel sahne tasarımı için led ekranlarda Gülben Ergen'in özel çekilmiş görüntüleri ve kliplerinden de sahneler kullanıldı. Sanat Yönetmeni olarak Deniz Akel'in de aralarında bulunduğu ekibipte, 10 dansçısının yanı sıra Yasemin Yalçın'ın kızı Eylül de yer aldı.

Gülben Ergen, uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü 'Aşk Hiç Bitmez' adlı albümüyle bu hafta müzik marketlerdeki yerini aldıktan sonra ilk konserini TİM Maslak Show Center'da verdi. Yoğun bir davetli topluluğunun yer aldığı konserde Ergen, hem eski hitlerinden hem de yeni albümünden şarkılarla oluşturduğu 24 şarkıdan oluşan repertuarıyla dinleyicilerinin karşısına çıktı.

Canan Yaka imzalı dört ayrı kostüm giyen Gülben Ergen, görünüşü ile gözlere, şarkılarıyla da kulaklara hitap etti. Piyasadaki yerini alan 'Aşk Hiç Bitmez'in şarkılarının hemen dillere düşmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ergen, şarkılarına en kısa zamanda klip çekeceğinin müjdesinin de verdi. Yeni albümünün yorumunu izleyiciye soran ve büyük alkış alan sanatçı, 'ekip arkadaşlarımla tekrar uzun bir yolculuğa çıktık' dedi.

Nihat Odabaşı'nın yönetmenliğindeki konser sırasında sahnede yer alan led ekranlardaki görüntüler, sahne şovuna renk katarken, dansçıların, Gülben Ergen'in performansı görülmeye değerdi.

Aşk Hiç Bitmez'in konserlerine devam edecek olan sanatçı, 21 Mart'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde, 29 Mart'ta da Ankara Anadolu Kültür Merkezi'nde sahnedeki yerini alacak.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: