Muhteşem Üçlü filminin çekimleri başladı!

“Bir Güneydoğu Komedisi” olan “Muhteşem Üçlü” sinema filminin çekimleri Mardin’de başladı. Filmde, insan ilişkilerinin yozlaşmadığı birbirlerine bağlı insanların bir arada oturduğu fakir bir mahallede yaşananlar komedi olarak beyazperdeye aktarılıyor.

Magazin

Muhteşem Üçlü filminin çekimleri başladı! Yapımcılığını, ÖK Yapım adına Ömer Kaya’nın yaptığı, senaryosunu Çiçek Taksi’nin senaristi İhsan Aydın’ın kaleme aldığı yönetmenliğini Kafes filminin başarılı yönetmeni Mahmut Kaptan’ın yaptığı “Muhteşem Üçlü” filminin başrollerini Kemal Uçar, Deniz Gürzümar, Burak Alkaş, Aybike Turan, Bengi İdil Uras, Kemal Zeydan, Yavuz Topoyan ve Ömer Gecü paylaşıyor.

Karakterler Kim Kimdir:

Kemal Uçar filmde işsiz, yaptığı işlerde dikiş tutturamamış beceriksiz ve sakar bir karakter olan Murat karakterini canlandırıyor. İşsiz olması Murat’ın Meral ile olan ilişkisinde evliliğe engeldir.

Deniz Gürzümar: Mahallelinin yaptıkları sakarlıktan dolayı taktığı “Muhteşem Üçlü” grubunun üyesi Yavuz karakterini canlandırıyor. Mahalledeki tamircide kalfa olan Yavuz saf olduğu için aylarca ustasından para almadan çalışır.

Burak Alkaş: Grubun en safı ve laf anlamayan Ömer karakterini canlandırıyor.

Aybike Turan: Murat’ın tek ve biricik aşkıdır.

Bengi İdil Uras: Sibel karakterini canlandırıyor. Sibel, orta halli bir kızdır. Kendini zengin ve varlıklı göstererek Yavuz’u etkilemeye çalışır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: