Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yayın tarihi belli oldu

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde büyük hayran kitlesine sahip “Muhteşem Yüzyıl Kösem” yeni sezonunda dev kadrosuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor.

Dizi Galeri

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yayın tarihi belli oldu Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Çağatay Tosun’un üstlendiği “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, "Devlet-i Aliyye" ile nikahlı Kösem Sultan ile oğlu Murad’ın savaşını konu aldığı yeni sezonunda Osmanlı’nın tarihinde yepyeni bir perde açacak.

10 yıl sonra aynı dizide buluştular!

10 yıl sonra aynı dizide buluştular!Annesi Kösem Sultan'ın gölgesinde sembolik bir padişah olarak geçen çocukluğunun ardından, devletin dizginlerini sertçe eline almaya girişen IV. Murad, Osmanlı’nın altın çağını yaşatan padişahlarla benzerlik gösteren kudreti ile halkın övgüsüyle karşılanırken, düşmanlarının ise korkulu rüyası olacaktır.

Beren Saat Kösem'i unuttu, yenisini buldu!

Beren Saat Kösem'i unuttu, yenisini buldu!“Muhteşem Yüzyıl Kösem” hanedanın en güçlü kadın figürü Kösem Sultan ile Osmanlı tarihine damga vuran oğlu “IV. Murad”ın zorlu mücadelesi, 14 Kasım Pazartesi saat 20.00'de FOX’ta izleyicisiyle buluşacak.

İşte “Muhteşem Yüzyıl Kösem”in yeni tanıtımı;

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: