"Muhteşem Yüzyıl"da Fatma Sultan'a veda!

Başrollerini Halit Ergenç ve Vahide Gördüm'ün paylaştığı Muhteşem Yüzyıl'da dengeler değişiyor

Magazin

"Muhteşem Yüzyıl"da Fatma Sultan'a veda! Eşi Kara Ahmed Paşa'nın da Hünkar'ın emriyle idamının ardından gözünü karartan Fatma Sultan, Hürrem'e tehlikeli bir tuzak kuruyor. Hürrem Sultan’ın tebdil kıyafet saray dışında olduğu bir ziyareti fırsat bilerek Şehzade Mustafa yanlısı halkı Hürrem Sultan’ı linç ettirmeye çalışan Fatma Sultan, amacına ulaşamıyor. Olayın arkasında kendisinin olduğunun öğrenilmesinin ardından Hünkar'la yüzleşen Fatma Sultan, tüm sorumluluğu kabul ediyor ve Hürrem Sultan'ın tüm bunları hak ettiğini söylüyor. Kanuni Sultan Süleyman’la ilk kez karşı karşıya gelen Fatma Sultan, saraydan bir daha dönmemek üzere ayrılıyor.

Mihrimah'ın şifası Pedro'da
Mihrimah Sultan'ın vücudunda çıkan yaralara hiçbir hekim çare bulamıyor. on olarak Pedro isimli gayrimüslim bir hekim, Mihrimah Sultan'ı tedavi etmeyi başarıyor. Ancak Mihrimah ile Pedro'nun yakınlığı Rüstem Paşa'yı rahatsız ediyor. Hekim Pedro'yu başarılı oyuncu Burak Sağyaşar canlandıracak.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: