"Muhteşem Yüzyıl"da neler olacak?

Yapımını TIMS Productions, yapımcılığını Timur Savcı Muhteşem Yüzyıl, son sezonuyla bu akşam ekranlara geri dönüyor. Muhteşem Yüzyıl’ın son sezonunda hikayesiyle olduğu kadar kadrosuna dahil ettiği yeni oyuncularıyla da adından söz ettirecek.

Magazin

"Muhteşem Yüzyıl"da neler olacak? Türkiye’de ve dünyanın 50’ye yakın ülkesinde 200 milyon kişi tarafından takip edilen, Osmanlı’nın ve dünya tarihinin en kudretli padişahlarından olan Kanuni Sultan Süleyman’ın hayatını anlatan Muhteşem Yüzyıl, anlatıldığı dönemin ihtişamına uygun olarak hem prodüksiyon hem cast seçimi konusunda oldukça titiz davranılıyor.

Türk dizi tarihinin gelmiş geçmiş en büyük yapımları arasında yer alan Muhteşem Yüzyıl, son sezonuna da muhteşem bir başlangıç yapıyor. Halit Ergenç, Vahide Perçin, Mehmet Günsür, Ozan Güven, Nur Fettahoğlu, Pelin Bekiroğlu, Serkan Altunorak ve Tuncel Kurtiz gibi başarılı oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayan “Muhteşem Yüzyıl” yeni sezonda kadrosuna Aras Bulut İynemli, Merve Boluğur, Engin Öztürk, Meltem Cumbul, Berrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya gibi isimleri de dahil etti.

Türkiye’nin en başarılı oyuncularının yer aldığı Muhteşem Yüzyıl efsane bir sezonla bu akşam ekranlara geri dönüyor.

İşte yaşanacaklar:

magazin

Bunlarda ilginizi çekebilir: