'MUHTEŞEM YÜZYIL'IN SETİNE BASKIN!

5 Mercedes, 10 korumayla Muhteşem Yüzyıl'ın setine geldiler...

Magazin

'MUHTEŞEM YÜZYIL'IN SETİNE BASKIN! Star TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl’ın yeni sezon çekimleri başladı. Halit Ergenç, Meryem Uzerli, gibi oyuncuların tam kadro hazır bulunduğu TEM Stüdyoları’ndaki sette salı günü ilginç bir olay yaşandı.

CANSU DERE, MUHTEŞEM YÜZYIL'DA;
MAGAZİN

5 adet Mercedes marka araç TEM Stüdyoları’nın İkitelli’de bulunan setine geldi. Arabaların önünde yazan ‘Dışişleri Protokol’ yazısı ise misafirlerin önemli isimler olduğunu kanıtlar nitelikteydi. Arabadan inen 2 erkek ve 7 kadına, 5 koruma eşlik etti. İçinde 5 Türk korumanın da bulunduğu ekibin eşlik ettiği kişilerin isimleri bir sır gibi saklanırken, bu sürpriz ziyareti Dubai Veliaht Prensi ve Birleşik Arap Emirlikleri Savunma Bakanı Şeyh Muhammed Bin Raşid Al Maktoum’un kardeşinin yaptığı öne sürüldü.

PELİN KARAHAN, 'MUHTEŞEM YÜZYIL'DA;
 Galeri için tıklayınız...<br/>

Vatan Gazetesi'nden Zehra Çengil'in haberine göre, sete ailesiyle gelen Prens, ilk olarak soluğu hayranı olduğu Kanuni Sultan Süleyman rolündeki Halit Ergenç’in yanında aldı. Beraberindeki kadınlar ise Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli’ye koştular, onu iltifatlara boğdular. 45 dakika süren ziyaret yüzünden sette çalışmalar bir süreliğine durdu. Prens ve yanındakiler oyuncularla fotoğraf çektirdikten sonra yine aynı şekilde konvoy halinde setten ayrıldı.

OZAN GÜVEN, 'MUHTEŞEM YÜZYIL'DA;
MAGAZİN

ARAP PRENS PADİŞAHIN HUZURUNDA

Muhteşem Yüzyıl dizisinin seti salı günü oldukça hareketli bir gün yaşadı. Lüks Mercedeslerle sete gelen Arap ziyaretçiler başta dizinin başrol oyuncularıyla tanıştı, tüm oyuncularla sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi. Arap ziyaretçilerin bu tanışma için Türk Dışişleri’nden ricacı oldukları öğrenildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: