MÜJDE AR JÜRİ BAŞKANI OLDU!

Müjde Ar başkanlığındaki Altın Portakal jüri üyeleri belirlendi. Jüride 11 kadın var

Magazin

MÜJDE AR JÜRİ BAŞKANI OLDU! Altın Portakal'ın Müjde Ar başkanlığındaki jürisinin üyeleri kesinleşti. Jüride; aralarında Bergüzar Korel ve Vahide Gördüm'ün de bulunduğu 11 kadın var.

17-25 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan 18. Altın Koza Film Festivali ile 8-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 48. Altın Portakal Film Festivali'nin jüri üyeleri; tarihler yaklaştıkça açıklanmaya başladı.

ALTIN KOZA DA BELLİ

Geçtiğimiz aylarda Altın Portakal jürisinin Müjde Ar'ın başkanlığında sadece kadınlardan oluşacağı söylenmişti. Şimdi ise bu 10 kadının kimler olduğu belli oldu: Vahide Gördüm, Bergüzar Korel, Ayşe Kulin, Yaşar Seyman, Ayşe Arman, Melis Behlil, Serpil Kırel, Handan İpekçi, Şevval Sam ve Annie Geelmuyden Pertan.

Altın Koza'da; yarışma bölümünde gösterilecek 14 filmi değerlendirecek jürinin başkanlık koltuğunda ise ünlü yönetmen Derviş Zaim oturuyor. Zaim'e; Bülent Vardar, Ebru Ceylan, Selim Demirdelen, Güven Kıraç ve Yekta Kopan eşlik ediyor. Jürinin yedinci ve son üyesi ise netleşmedi... Altın Koza'da kısa film ve belgeselleri değerlendirecek olan ekipte ise Reis Çelik başkanlığında; Zeynep Dadak ve Selen Uçer var.

Bunlarda ilginizi çekebilir: